(89) 675 52 46 || fax. (89) 675 52 36 biuro@seckon.pl

XOPERO SOFTWARE jest jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych.

W ofercie tego producenta znajdują się rozwiązanie do backupu lokalnego, backupu do chmury, appliance backup, backup hybrydowy oraz disaster recovery i business continuity, które umożliwiają m.in. backup i przywracanie plików, folderów, stacji roboczych (endpointów), baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów, lokalizacji sieciowych oraz środowisk wirtualnych.

Z rozwiązań XOPERO SOFTWARE korzystają firmy z segmentu MSP, administracja publiczna, finanse i bankowość, edukacja, medycyna, telekomunikacja oraz IT.

co backupujemy słońce ver 4Korzyści:

 

znajomość potrzeb rynku: Xopero to polski producent, który tworzy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb polskich przedsiębiorców,

bezpieczeństwo danych: Xopero spełnia wszystkie zapisy polskiego prawa oraz restrykcyjne wymogi GIODO w kwestii zabezpieczania danych osobowych i danych wrażliwych.

kompleksowość: Twoje dane są zawsze bezpieczne niezależnie od tego, gdzie są przechowywane. Z Xopero zabezpieczysz endpointy, smartphony, serwery, skrzynki pocztwe, bazy danych, maszyny wirtualne oraz wiele więcej.

centralnie zarządzalny backup: Management Center umożliwia zdalną kontrolę nad procesami backupu w całej firmie. Aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie serwerami i komputerami. Teraz całe środowisko backupu można konfigurować za pomocą tylko jednego narzędzia.

DR i business continuity: ponieważ na co dzień pracujemy na aplikacjach i specjalistycznych programach, same odzyskanie danych już nie wystarcza. Dlatego Xopero idzie o krok dalej. Umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego, a w przypadku awarii natychmiastowe przywrócenie firmy do stanu online.

polski support: wszystkie etapy wsparcia są realizowane w Polsce. Klienci zawsze kontaktują się z osobami, które od począt­ku uczestniczyły w tworzeniu oprogra­mowania Xopero. W praktyce oznacza to, że zawsze mogą liczyć na wsparcie prawdziwych specjali­stów.

 

Produkty:

 

Xopero QNAP Appliance

Twój backup appliance – business continuity z Xopero i QNAP

Najlepsze rozwiązanie klasy enterprise dostępne dla MŚP, stworzone z myślą  o użytkownikach serwerów QNAP NAS.

QNAP to niezawodny storage, który umożliwia bezpieczne przechowywanie danych. Wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance, dzięki któremu zabezpieczysz wszystkie biznesowe dane. Jeśli dojdzie do awarii odtworzysz całe środowisko IT, w zaledwie kilka minut.

 

Xopero Backup & Restore

Prywatna chmura backupu, Twoja infrastruktura IT

Backup stworzony z myślą o Twoim biznesie. Zastąp dotychczasowy backup nowoczesnym i zaawansowanym rozwiązaniem do zabezpieczania danych.

Utrata danych oznacza dla biznesu przestój i straty finansowe. Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie softwarowe do backupu i odzyskiwania danych, które instalujesz na swojej infrastrukturze IT. Dane więc nie opuszczają siedziby firmy.

Decydując się na Xopero nie ponosisz, dodatkowych kosztów, ponieważ wszystkie potrzebne komponenty już masz.

xopero w akcji

Xopero Cloud

Backup do chmury dla wymagającego biznesu

Zaawansowany backup w chmurze dla komputerów, serwerów i środowisk wirtualnych, z nielimitowanym zabezpieczeniem urządzeń oraz elastycznym storagem.

Uniknij wysokich kosztów niedostosowanego wdrożenia, czy utraty danych. Sprawdź rozwiązanie do backup w chmurze nowej generacji, które łączy w sobie bezpieczeństwo klasy enterprise z szybkim odzyskiwaniem danych. Zamiast zastanawiać się, czy Twój biznes jest dobrze chroniony, wybierz sprawdzone i kompleksowe rozwiązanie, które nawet w przypadku dużej awarii w kilka minut przywróci Twoją firmę online.

NEW NEW

Backup eXpert

Backup i platforma sync & share

Backup eXpert to nowoczesny system do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Niezależnie od tego, czy  prowadzisz małą firmę lub chcesz zbackupować zdjęcia i filmy z wakacji, nasze rozwiązanie zabezpiecza wszystkie cenne dane z komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Intuicyjny interfejs, prosty konfigurator kopii zapasowych oraz dedykowany folder dla aktówki sprawiają, że każdy w szybki i łatwy sposób może zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Xopero kluczowe funkcje

 

Zobacz jakie to proste!

 

Więcej informacji: